Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
pracowałem ponad 5 lat w CC i zgadzam się w 100% z autorem listu. Niestety...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DLACZEGO NIE OGŁOSICIE STRAJKU NIE NAPISZECIE DO RZĄDU ??? !!!! CHYBA TYLKO TĘDY DROGA NIESTETY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam mam pytanie czy jeśli dostałam wypowiedzenie z Orange w call center za porozumieniem stron,czy mogę składać CV w innej filii w tym samym mieście?Czy jest szansa na przyjęcie tam?Potrzebuję pracy,a tam było by się chyba najłatwiej dostać,niestety zwolnienie przyszło na mnie nagle i w życiu się go nie spodziewałam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
byłam tam pół roku, na początku było niby ok, a z czasem ujawniały się coraz gorsze zagrywki i z takim traktowaniem jeszcze sie nie spotkałam, tylko straciłam nerwy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem jak jest w Lublinie czy gdzieś tam ale w Łodzi jest bardzo dobrze. Pensja minimalna co prawda, ale środowisko pracy bardzo przyjazne i ze zrobieniem sobie przerwy kiedy chcesz nie ma najmniejszego problemu. jedyne co musisz zrobić to wyrobić się w czasie swojej zmiany ze wszystkimi telefonami (30 osób w ciągu 6,5 godziny)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Multisporta też mam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tacy kretyni i debile    co tam siedzą przecież wy jesteście  nie normalni psychika wam siada nie wspomnę o machlojacch jakie robicie  czuby za te pieniądze szmaciarzu siedz tam sobie bo na co innego cie nie stać prostaku z  bok
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem jak jest w Lublinie czy gdzieś tam ale w Łodzi jest bardzo dobrze. Pensja minimalna co prawda, ale środowisko pracy bardzo przyjazne i ze zrobieniem sobie przerwy kiedy chcesz nie ma najmniejszego problemu. jedyne co musisz zrobić to wyrobić się w czasie swojej zmiany ze wszystkimi telefonami (30 osób w ciągu 6,5 godziny)
Coś mało tych telefonów. Tylko 5 na godzinę? W innych sieciach konsultant ma na rozmowę z klientem niespełna 3 minuty...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie żal mi ludzi którzy głosowali na PO a teraz są niewolnikami. Zal mi tych którzy wiedzieli co się stanie gdy Peowcy wygrają ale nie mogli nic zrobić bo lemingi ich popierały. Moim zdaniem teraz każdy kto głosował na PO powinien do końca życia płacić haracz za głupotę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostatnio znalazłem całkiem spoko prace w call center, które od niedawna zaczeło działalność w Lublinie, bardzo polecam! telepromo-lublin.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracuję w archiwum Orange w Błoniu. Przerzucam kilka ton materiału dziennie za 1400-1500zł. Zwierzchnik wyzywa nas od bydła. Magazyn jest źle ogrzewany, wiec dziewczyny pracujące przy komputerach siedzą w zimie w kurtkach i dwóch bluzach i wychodzą do łazienki grzać ręce przy suszarce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***enaukowo.pl/index.php/2016/06/praca-w-call-center-sprawdzilismy-to/ tak wygląda praca w call center
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie tak to wygląda... żeby dostać premię musisz wyrobić normy które są nie do wyrobienia więc premii nie ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przykro, że ludzie są tak wykorzystywani. ja pracowałem w call center tutaj ***opiniafirm.pl/karo-voice-karolina-chodowska,warszawa-4,f i sobie chwalę, zupełnie inne traktowanie pracownika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To samo w PKO. ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
masakra, według mnie to wszystko zalezy od firmy, ja na przykła parę lat pracowałem dla call center ccig - ***s://ccig.pl/ i nie mogę złego słowa powiedzieć. bardzo szanują sobie pracownika. nie wszędzie jest źle, nie możemy generalizowac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@ To samo w PKO. . - tez słyszałem niepochlebne rzeczy o contac center PKO BP, ale chyab jeszc wieksza padaka jest CC Euro rtv agd - zmieniaja tam ludzi jak rekawiczki i palca mizernie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
teraz miejsce orange zajęło rtv euro agd. niech mi ktos powie, dlaczego lublin jest traktowany jako kambodza, wielkie firmy przenosza tu swoje biura, zeby robic takie numery, ktore w cywilizowanym świecie nie przechodza... ******gowork.pl/opinie_czytaj,40544
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
******gowork.pl/opinie_czytaj,40544
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podlinkuj to  dziennikarzom z Agory( Wyborczej), chyba  Corner Media sp.z.o.o. i KL nie sa zainteresowane pociagnieciem tematu :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...